בהשראתם ובפיתוחם של שגרירי השלום הפלסטינים והישראלים הצעירים, ארגון ילדים חיים בשלום השיק קמפיין מדיה חברתית מרגש ומרתק המבוסס על העבודה המשותפת של השנה החולפת וחילופי הרעיונות בין עמיתי התכנית כנפיים של שלום. מסע הפרסום המקוון מזמין בני נוער מישראל והשטחים הפלסטיניים לנקוט עמדה למען השלום ולמען האנושות באווירת העוינות של המזרח התיכון. למרות הפוטנציאל הנפיץ חברתית ופוליטית, בני הנוער של KCP שיתפו באומץ את המסר של תקווה ודו-קיום על ידי הוכחת מנהיגות וחוסן אמיתיים עם חזון לעתיד טוב יותר.

למרות הנטייה הגוברת של לוחמה תקשורתית שלילית וקבוצות בריונות ושנאה באינטרנט, בני הנוער של KCP החליטו להשתמש ברשתות החברתיות הפופולריות ובעלות הפוטנציאל להשפעה למטרה חיובית ולהפיץ מסר של אנושיות. הם בחרו להעלות על נס את מה שמאחד אותם ולא את מה שמפריד ביניהם ועשו שימוש 'בעיניים' שלהם כדי לספר את סיפורו של מסע הפרסום. הנוער מרגיש שעיניו של אדם אומרות הרבה על מי הוא באמת בפנים, ללא קשר ללאום, דת או גזע. כאשר אנו רואים רק את העיניים של אדם מסוים קשה יותר להדביק לו סטריאוטיפים ודעות קדומות המתבססות על המראה, המוצא האתני והדת.

הקמפיין הורכב מתמונות העיניים של המשתתפים עצמם באינטרנט בליווי התגית (האשתג) #IAMHUMANITY. הקונספט מעביר את המסר המרכזי אותו בני הנוער הפלסטינים-ישראלים פיתחו במהלך השנה, לפיו כולנו מחוברים דרך האנושיות שלנו - לא משנה אם אנחנו ישראלים או פלסטינים; יהודים, מוסלמים או נוצרים.

הקמפיין הושק ביום השלום הבינלאומי ב- 21 בספטמבר בירושלים, בתמיכה ובנוכחות משלחת פלסטינית וישראלית, שגרירים בינלאומיים, כמו גם מנהל הפרויקטים של קרן USAID וקרן ברג מייסדת ילדים חיים בשלום.

הצטרפו לשגרירי השלום הצעירים הפלסטינים-ישראלים ושתפו את האנושיות שלכם היום!

כך זה עובד:

1.      צלמו את העיניים שלכם

2.      תייגו  #IAMHUMANITY  #USAIDWBG  #KCPEACE

3.      בקשו מ- 3 חברים לעשות את אותו הדבר

4.      פרסמו במדיה החברתית

תמכו בבני הנוער הפלסטינים והישראלים שלנו במאמציהם למען השלום על ידי שיתוף התמונה שלכם עוד היום!