חדשות ועדכונים

תכנית לגילאי 5-7

התכנית מרכזת מושגי יסוד בסיסיים מהתכנית "לנצח במשחק החיים" ומפשטת אותם בדרך חוויתית תוך שימוש בסיפורים, הצגות, יצירות, משחקים ומצגות.

העקרונות המרכזיים של השיעורים הם חברות ונתינה, וניהול רגשות והתנהגות, המדריכים מיומנים בשימוש בסיטואציות הכיתתיות והיום-יומיות בכדי להעביר את המסרים הנלמדים.

יש המלצה לנוכחות ההורים בכיתה בכדי להמשיך ליישם את הנלמד גם בבית.

משך כל שיעור הוא 45-60 דק'

הצוות כולל מנחה ומדריכים ביחס של 1:5

מספר התלמידים המומלץ הוא 5-15 .

  

 

תכנית הנוער לגילאי 13-18

התכנית מבוססת על מושגים מהתכנית "לנצח במשחק החיים" וכן מהנסיון הרב של תוכניות דיאלוג הנוער "נוער יוצר שלום" .  התוכנית דנה במושגים כגון: הבחירות שלנו, האתגרים שלנו, כוח הנתינה, והכשרונות הייחודיים שלנו באופן מעמיק וחוויתי בהתאם ליכולותיהם הרגשיות והקונטיביות של בני הנוער. בנוסף, נלמדים מושגים כמו סיפוק מיידי לעומת סיפוק ארוך טווח, מודעות, וקבלת האחר והשונה.

התכנית מורכבת מהדגמות, דיונים, כתיבה אישית, יצירה ומשחקים. בתכנית הנוער יש דגש על מיזם חברתי שהנוער בוחר לבצע והכשרה להדרכה בקורסי הילדים.

בוגרים

לקהל הבוגר-  גילאי 18+ לפי קבוצות גיל קיים מבחר של  קורסים / סדנאות במגוון נושאים כגון העצמה אישית, מציאת היעוד, סדנת הורות, ניהול כלכלי משפחתי, מנהיגות אישית, זוגיות, יחסים עם הסביבה, כח הרצון, התמודדות עם אתגרים , התגברות על פחד, הכח להצליח וכו'. המטרה היא להעניק למשתתפים מודעות שתעצים אותם ותעזור להם לעבור קפיצת מדרגה, דרך הקניית ידע עם עקרונות וכלים פרקטיים שידריכו אותם לגילוי עצמי של היעוד האישי, ללמוד איך לפרוץ גבולות בכל תחום ואיך לממש את הפוטנציאל ברמה המקסימלית.